Rugāju novada vidusskolas skolēnus aicina pieteikties bērnu vasaras nometnei

Rugāju novada vidusskolas skolēnus aicina pieteikties bērnu vasaras nometnei

No 2018. gada 23. līdz 28. jūlijam Rugāju novada Rugājos, projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/072 „DZĪVO VESELS! – veselīga dzīvesveida un profilakses veicināšanas pasākumi Rugāju novada iedzīvotājiem” ietvaros, notiks bērnu vasaras dienas nometne „Dzīvo vesels!” par tēmu „Ēdam veselīgi, lai izaugtu veseli” Rugāju novada vidusskolas skolēniem no 8 līdz 12 gadiem.

Nometnes mērķis ir popularizēt veselīga uztura nozīmību bērnu augšanas un attīstības procesā, veicināt veselīga uztura paradumu veidošanos. Nometne ilgs 6 dienas – 5 radošās nodarbības par veselīgu dzīvesveidu un 5 fizisko aktivitāšu pēcpusdienas, 1 dienas izziņas ekskursija, kas netieši veicinās veselīgu dzīvesveidu bērnu vidū.

Nometnes laikā paredzēta iepazīšanās ar ārstniecības augiem, tēju degustēšana, siera gatavošana, dažādu dārzeņu salātu gatavošana, sulas, biezsulu gatavošana, uztura piramīdas izpētīšana, jogurta gatavošana mājas apstākļos, kreklu apdruka, rokassprādžu gatavošana no ādas, ekskursija uz Madonu (Lazdonas piensaimnieks, Z/S „Jāņkalņi”).

Bērnam līdzi jāpaņem gaišs, vienkrāsains T-krekls, ko apdrukās nometnē.

Pieteikšanās pie Ineses Ozoliņas līdz 15.07.2018. , tālrunis +371 29 339 756 vai e-pasts ozolina84@inbox.lv