„RŪĶĪŠI„ - LAUKU TŪRISMA MĪTNE

Brīvdienu atpūta, nakšņošana guļbaļķu namiņos, svinības, galdu klāšana, kulinārais mantojums.

Lauku tūrisma mītne “Rūķīši” ir pozitīvs piemērs, kā dzīvojot līdzsvarā ar dabu var veiksmīgi saimniekot laukos. Mēs lepojamies ar tīru un saudzīgi sakoptu apkārtējo vidi. “Rūķīši” ir īstā vieta, kur nobaudīt gardu maltīti, kas pagatavota no dažādiem vietējiem lauku labumiem. Īpašs gastronomisks baudījums būs svaigi kūpinātas zivis, kuras augušas saimniecības dīķos. Protams, neiztikt bez saimnieka zivju stāstiem! Galdu uzklāsim koka namiņā pie kamīna, uz terases dīķa krastā vai brīvā dabā zem ozola kuplajiem zariem. Miesas un gara labsajūtai noderēs kārtīga pēršanās melnajā dūmu pirtī, pēc kuras veldzējoties dīķī vai ozola kublā zem klajas debess var zvaigznes skaitīt, lai pēc tam iemigtu saldā miegā kādā no mājīgajiem guļbaļķu namiņiem. Agri no rīta var doties uz copi, pēc tam netraucēti sauļoties, peldēties vai doties pārgājienā.

Nakšņošanas iespējas:

Lielā brīvdienu māja ar atpūtas telpu, kamīnu, virtuvi, WC, dušu un trīs guļamistabām. Pieejama aktīvās atpūtas zona ar plašu teritoriju, kurā iespējams nodarboties ar sportiskām aktivitātēm, šūpoties, sauļoties, gatavot uz dzīvās uguns.

Darba braucienam, romantiskām brīvdienām, atpūtai šaurā draugu vai ģimenes lokā piemērota būs mazā brīvdienu māja ar kamīnu, divām guļamistabām, virtuvi, WC un dušu.

Sporta spēlēm vai tematiskiem pasākumiem nodrošinām telšu vietas un ēdināšanu līdz pat 300 personām.

Piedāvājam arī stāvvietu treileriem, pieejams elektrības pieslēgums, dzeramais ūdens, duša, WC un atpūtas zona.


Adrese: „Rūķīši”, Egļusala, Rugāju pagasts, Rugāju novads, Latgale

GPS koordinātes: Lat: 56.9904455, Lon: 27.1303763

Telefons: +371 29197821

„RŪĶĪŠI„ - LAUKU TŪRISMA MĪTNE 0„RŪĶĪŠI„ - LAUKU TŪRISMA MĪTNE 1„RŪĶĪŠI„ - LAUKU TŪRISMA MĪTNE 2„RŪĶĪŠI„ - LAUKU TŪRISMA MĪTNE 3„RŪĶĪŠI„ - LAUKU TŪRISMA MĪTNE 4„RŪĶĪŠI„ - LAUKU TŪRISMA MĪTNE 5„RŪĶĪŠI„ - LAUKU TŪRISMA MĪTNE 6„RŪĶĪŠI„ - LAUKU TŪRISMA MĪTNE 7„RŪĶĪŠI„ - LAUKU TŪRISMA MĪTNE 8„RŪĶĪŠI„ - LAUKU TŪRISMA MĪTNE 9„RŪĶĪŠI„ - LAUKU TŪRISMA MĪTNE 10„RŪĶĪŠI„ - LAUKU TŪRISMA MĪTNE 11„RŪĶĪŠI„ - LAUKU TŪRISMA MĪTNE 12„RŪĶĪŠI„ - LAUKU TŪRISMA MĪTNE 13„RŪĶĪŠI„ - LAUKU TŪRISMA MĪTNE 14„RŪĶĪŠI„ - LAUKU TŪRISMA MĪTNE 15