Rūķīšu ciems

Rūķīšu ciems ir paslēpies Latgales vienā no burvīgākajiem novadiem. Tas ir pavisam neparasts ciems... Rūķīšu ciemu var atrast tikai Izredzētie - tie, kuri prot sirsnīgi smieties un vēl arī tie, kuriem dzīvespriekā mirdz acis, pārējie Rūķīšu ciemam pabrauc garām, to pat nepamanot...

Ja tev izdosies atrast Rūķīšu ciemu un iekļūt tajā, Tev pavērsies pārsteidzošā Rūķīšu pasaules lauku burvība!

Vai tev mājās ir kāds rūķītis, kurš meklē sev jaunu mājvietu? Tagad tāda vieta ir – Rūķīšu ciems Rugāju novadā. Atved savu rūķīti mājās! Gaidām visdažādākos rūķīšus – katram atradīsies sava vieta mūsu kolekcijā gan iekštelpās, gan apkārtnē! Pateicībā par dāvanu, mēs, savukārt, tevi pacienāsim ar Rūķīšu laimes cepumiņu un īpašo Rūķīšu spēka un mīlestības tēju.

Rūķīšu ciemā apmeklētājiem piedāvā naktsmītnes divās guļbaļķu mājās, svinību telpas lieliem un maziem pasākumiem. Var baudīt pirtspriekus divās dažādās pirtīs. Īpaši tūristu iecienīta ir melnā dūmu pirts ar ozola kublu brīvā dabā. Piedāvā arī kvalitatīvus ēdināšanas pakalpojumus.

No sirds iesaku ieplānot šim apmeklējumam vairāk laika un pieteikt naktsmājas, jo pēc smaržīgā un veselīgā „pēriena” melnajā dūmu pirtī, kas smaržo gluži tāpat kā sendienās, un nesteidzīgās atpūtas ozola kublā zem klajas debess, veldzējošas peldes dīķī vai ziemā āliņģī, Tev nekur prom braukt negribēsies un, patiesībā, būs jau arī pārāk vēls, lai kaut kur dotos.... Turklāt paliekot, Tu agri no rīta vēl vari paspēt uz copi. Melno pirti un kublu vienlaicīgi var baudīt līdz 10 cilvēkiem. Tavējie var netraucēti sauļoties, peldēties un vizināties ar laivu vai ūdensvelosipēdu.

Ja Tu apciemo Rūķīšu ciemu siltā un saulainā laikā, pusdienas Tev uzklāj zem Lielā ozola platajiem zariem. Galds pārklāts ar baltu galdautu, servēts ar sniegbaltiem šķīvjiem un saulē žilbinoši mirdzošām glāzēm. Saimnieces pasniegtais ēdiens ir bauda gan acīm, gan vēderam, jo Rūķīšu ciemā seko jaunākajām pasaules tendencēm ēdienu gatavošanā, ne mirkli nepazaudējot vietējās identitātes garšu no pašu izaudzētiem produktiem.

Lai viss izdotos kā aprakstīts, pusdienas iepriekš jāpiesaka.

Rūķīšu ciemā ir vieta piknikam, telšu vietas, smilšu volejbola laukums un rotaļu laukums bērniem. Īpašs piedāvājums - iespēja nobaudīt paša Saimniekrūķa ugunskurā vārītu zivju zupu.

Atrašanās vieta: „Rūķīši”, Egļusala, Rugāju pagasts, Rugāju novads, Latgale

GPS koordinātes: 56.9904455, 27.1303763

Kontaktpersona: Margita Štāle-Krēmere, T: +371 29197821,

E-pasts: zs.rukisi@inbox.lv ,

vairāk www.draugiem.lv/rukisi www.facebook.com/viesunamsrukisiRūķīšu ciems 0Rūķīšu ciems 1Rūķīšu ciems 2Rūķīšu ciems 3Rūķīšu ciems 4