"Kā mani ietekmēs nodokļu reforma?" Informācija iedzīvotājiem

Attēls:

Kā zināms, šogad ir stājušās spēkā izmaiņas dažādos nodokļu normatīvajos aktos, kas tika pieņemtas pagājušā gada vasarā nodokļu reformas ietvaros, tāpēc iedzīvotājiem tiek piedāvāta informācija uzziņām no VID.

Līdztekus dažādiem citiem informējošiem pasākumiem, VID ir sagatavojis trīs nelielus, atraktīvus video, kas informē par izmaiņām šādās jomās:
- Iedzīvotāju ienākuma nodoklis
- Pašnodarbināto personu sociālās iemaksas
- Attaisnotie izdevumi

Video lejupielādei pieejami šeit: https://www.failiem.lv/u/gt3j9c3z (video pieejami līdz 30.01.2018.)

Papildus VID informē, ka arī janvārī visā Latvijā notiek VID bezmaksas semināri "Aktualitātes nodokļu normatīvajos aktos no 2018.gada".
Konkrēta informācija par semināru norises vietām un laikiem, kā arī iespēja tiem pieteikties elektroniski pieejama VID tīmekļa vietnes sadaļā " Aktualitātes/Notikumi ". Turpat pieejami arī semināru materiāli, ar kuriem iespējams iepazīties vēl pirms semināra un klātienē uzdot jau konkrētus interesējošos jautājumus.

VID tīmekļa vietnē pieejama arī atsevišķa sadaļa privātpersonām un uzņēmējiem "Kā mani ietekmēs nodokļu reforma?", bet sadaļā " Aktualitātes/VID semināru materiāli " - līdz šim jau notikušo semināru prezentācijas un video ieraksti. Aktuālā informācija par izmaiņām nodokļu reformas ietvaros, kā arī atbildes uz biežāk uzdotajiem iedzīvotāju jautājumiem tiek publicētas arī VID Facebook profilā . Arī ar šo informāciju aicinām dalīties. https://www.vid.gov.lv/lv/nodoklu-reforma

Plašāka informācija par nodokļu reformu pieejama Finanšu ministrijas mājaslapā un Saeimas mājaslapā.


Latvijas Lauku forums,

LLF biroja tel. 28855427